GSM220A20-R7B
MEAN WELL USA Inc.
型号:
GSM220A20-R7B
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CB, CE, cRUus, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 11A
Series GSM220A (220W)
Power (Watts) 220 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Cord Length 39.4" (1.00m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 20V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC