GST18B18-P1J
MEAN WELL USA Inc.
型号:
GST18B18-P1J
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 18W
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series GST18B (18W)
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Cord Length 70.9" (1.80m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC