GUN1R200
Sprague-Goodman
型号:
GUN1R200
描述:
CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
库存 : 30
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Sapphire
Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.075" Dia (1.90mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.3 ~ 1.2pF