首页 / 白色LED照明 / GW CS8PM1.PM-LRLT-A636-1-350-R18
minImg
GW CS8PM1.PM-LRLT-A636-1-350-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED OSLON SSL WHITE 2SMD
用户指南
Viewing Angle 80°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.091" (2.30mm)
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 350mA
Current - Max 1.3A
Lumens/Watt @ Current - Test 147 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 3.7°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Series OSLON® SSL 80
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.85V
Flux @ 85°C, Current - Test 147lm (130lm ~ 164lm)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test -