首页 / 白色LED照明 / GW CS8PM1.PM-LRLT-XX53-1-350-R18-MC
minImg
GW CS8PM1.PM-LRLT-XX53-1-350-R18-MC
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
1212
描述:
OSLON
用户指南
Viewing Angle 80°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.091" (2.30mm)
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 350mA
Current - Max 1.3A
Lumens/Watt @ Current - Test 147 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 3.7°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1212
Series OSLON® SSL 80
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.85V
Flux @ 85°C, Current - Test 147lm (130lm ~ 164lm)
Package Bulk
Flux @ 25°C, Current - Test -