首页 / 白色LED照明 / GW CSSRM2.PM-N3N5-A232-1-700-R18-DS
minImg
GW CSSRM2.PM-N3N5-A232-1-700-R18-DS
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED OSLON SQUARE WHITE
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 700mA
Current - Max 1.8A
Lumens/Watt @ Current - Test 161 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 1.8°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Series OSLON® Square
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.8V
Flux @ 85°C, Current - Test 315lm (300lm ~ 330lm)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test -