首页 / 白色LED照明 / GW JCLPS1.EM-HPHR-XX51-1-65-R18
minImg
GW JCLPS1.EM-HPHR-XX51-1-65-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED DURIS E3 COOL WHT 6500K
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 65mA
Current - Max 150mA
Lumens/Watt @ Current - Test 163 lm/W
Size / Dimension 0.110" L x 0.055" W (2.80mm x 1.40mm)
Thermal Resistance of Package 42°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package SMD
Series DURIS® E 3
Package / Case 1106 (2815 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.02V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 32lm (28lm ~ 36lm)