首页 / 白色LED照明 / GW JDSMS1.EC-FRFT-5YC8-L1N2-120-R18
minImg
GW JDSMS1.EC-FRFT-5YC8-L1N2-120-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
5630
描述:
LED DURIS E5 WARM WHT 2400K 4SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.034" (0.87mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 120mA
Current - Max 180mA
Lumens/Watt @ Current - Test 122 lm/W
Size / Dimension 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 33°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 5630
Series DURIS® E 5
Package / Case 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.15V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 46lm (41lm ~ 52lm)