首页 / 白色LED照明 / GW JDSTS2.EM-HPHR-XX57-1-65-R18
minImg
GW JDSTS2.EM-HPHR-XX57-1-65-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
5630
描述:
LED DURIS E5 WARM WHT 3000K 2SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.034" (0.87mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 65mA
Current - Max 180mA
Lumens/Watt @ Current - Test 173 lm/W
Size / Dimension 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 18°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 5630
Series DURIS® E 5
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.85V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 32lm (28lm ~ 36lm)