首页 / 白色LED照明 / GW JDSTS3.EM-H5H8-A535-1-65-R33
minImg
GW JDSTS3.EM-H5H8-A535-1-65-R33
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2-SMD
描述:
LED WHITE DURIS E5 5630 SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Neutral
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 65mA
Current - Max 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test 21 lm/W
Size / Dimension 0.205" L x 0.118" W (5.20mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 7.1°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-SMD
Series DURIS® E 5
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.75V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 38lm (Typ)