首页 / 白色LED照明 / GW JSLPS1.EM-LPLR-XX55-1-150-R18
minImg
GW JSLPS1.EM-LPLR-XX55-1-150-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED DURIS S5E WRM WHT 4000K 2SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Neutral
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 150mA
Current - Max 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test 133 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.114" W (3.00mm x 2.90mm)
Thermal Resistance of Package 22°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Series DURIS® S 5E
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6.35V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 126lm (112lm ~ 140lm)