首页 / 白色LED照明 / GW JTLMS1.EM-GVH2-XX52-1-60-R18
minImg
GW JTLMS1.EM-GVH2-XX52-1-60-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2835
描述:
LED DURIS E COOL WHT 5700K SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 60mA
Current - Max 120mA
Lumens/Watt @ Current - Test 161 lm/W
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Thermal Resistance of Package 74°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2835
Series DURIS® E 2835
Package / Case 1113 (2835 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 29lm (26lm ~ 32lm)