首页 / 白色LED照明 / GW JTLRS1.CM-K2LZ-XX57-1-100-B-R33
minImg
GW JTLRS1.CM-K2LZ-XX57-1-100-B-R33
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
1411
描述:
DURIS
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 100mA
Current - Max 150mA
Lumens/Watt @ Current - Test 140 lm/W
Size / Dimension 0.128" L x 0.110" W (3.25mm x 2.80mm)
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 1411
Series DURIS® E 2835
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 9.5V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Bulk
Flux @ 25°C, Current - Test 133lm (110lm ~ 155lm)