首页 / 白色LED照明 / GW JTLRS1.CM-K3LW-XX51-1-100-R33
minImg
GW JTLRS1.CM-K3LW-XX51-1-100-R33
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2835
描述:
LED DURIS E2835 WHITE 6500K SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 100mA
Current - Max 150mA
Lumens/Watt @ Current - Test 135 lm/W
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Thermal Resistance of Package 13°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 2835
Series DURIS® E 2835
Package / Case 1113 (2835 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 9.5V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 128lm (115lm ~ 140lm)