首页 / 白色LED照明 / GW P7STA1.EM-VGVH-57S5-1-700-R33
minImg
GW P7STA1.EM-VGVH-57S5-1-700-R33
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
OSCONIQ LED WHITE 5700K
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.139" (3.53mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 700mA
Current - Max 1.05A
Lumens/Watt @ Current - Test 139 lm/W
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Thermal Resistance of Package 0.52°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Series OSCONIQ® P 7070
Package / Case 2828 (7070 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 11.5V
Flux @ 85°C, Current - Test 1120lm (1080lm ~ 1160lm)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test -