首页 / 白色LED照明 / GW P9LR35.PM-M2M8-XX56-1-180-R18
minImg
GW P9LR35.PM-M2M8-XX56-1-180-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2020
描述:
LED
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 180mA
Current - Max 800mA
Lumens/Watt @ Current - Test 227 lm/W
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Thermal Resistance of Package 1.5°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2020
Series DURIS® S 8
Package / Case 2020 (5050 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 5.5V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 225lm (190lm ~ 260lm)