首页 / 白色LED照明 / GW PSLM31.EM-GUHQ-A232-1-65-R18
minImg
GW PSLM31.EM-GUHQ-A232-1-65-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED DURIS S5 COOL WHT 5700K 2SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 65mA
Current - Max 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test 159 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 39°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Series DURIS® S 5
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.9V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 30lm (26lm ~ 33lm)