首页 / 白色LED照明 / GW PSLR31.EM-LP-XX51-1-150-R18
minImg
GW PSLR31.EM-LP-XX51-1-150-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
GW PSLR31.EM-LP-XX51-1-150-R18
封装:
2-SMD
描述:
LED WHITE DURIS S5 SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 150mA
Current - Max 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test 126 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 17°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-SMD
Series DURIS® S 5
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6.2V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 117lm (Typ)