首页 / 白色LED照明 / GW QSLR31.PM-LYL1-XX56-1-150-R18
minImg
GW QSLR31.PM-LYL1-XX56-1-150-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
OSCONIQ S 3030 LED LIGHTING
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 150mA
Current - Max 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test 166 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 8.9°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Series OSCONIQ® S 3030
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6.15V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 153lm (145lm ~ 160lm)