首页 / 白色LED照明 / GW QTLTS2.QM-H2H7-XX56-1-65-R33
minImg
GW QTLTS2.QM-H2H7-XX56-1-65-R33
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2835
描述:
OSCONIQ E 2835
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 65mA
Current - Max 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test 199 lm/W
Size / Dimension 0.110" L x 0.138" W (2.80mm x 3.50mm)
Thermal Resistance of Package 7.9°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 2835
Series OSCONIQ® E 2835
Package / Case 1113 (2835 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.71V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 35lm (30lm ~ 49lm)