首页 / 白色LED照明 / GW SBLMA2.EM-GUHQ-A838-1-65-R18
minImg
GW SBLMA2.EM-GUHQ-A838-1-65-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2016
描述:
LED DURIS S2 WARM WHT 2700K 2SMD
用户指南
Viewing Angle 150°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 65mA
Current - Max 150mA
Lumens/Watt @ Current - Test 159 lm/W
Size / Dimension 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm)
Thermal Resistance of Package 30°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2016
Series DURIS® S 2
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.9V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 30lm (26lm ~ 33lm)