首页 / 白色LED照明 / GW SBLMA3.EM-HPHR-A131-1-65-R18
minImg
GW SBLMA3.EM-HPHR-A131-1-65-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED DURIS S2 SMD
用户指南
Viewing Angle 150°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 65mA
Current - Max 150mA
Lumens/Watt @ Current - Test 170 lm/W
Size / Dimension 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm)
Thermal Resistance of Package 30°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.9V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 32lm (28lm ~ 36lm)