Sullins Connector Solutions
型号:
GWE18DHRQ-T941
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.546
$2.546
10
$2.31135
$23.1135
25
$2.1888
$54.72
40
$2.137975
$85.519
80
$2.036088
$162.88704
230
$1.781535
$409.75305
440
$1.730644
$761.48336
1755
$1.425247
$2501.308485
3510
$1.374336
$4823.91936
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Mfr | Sullins Connector Solutions |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Cap, Card Extender, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | GWE18 |