Sullins Connector Solutions
型号:
GWE32DHRN-T9410
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3915
$3.3915
10
$3.07515
$30.7515
25
$2.9127
$72.8175
40
$2.845012
$113.80048
104
$2.7096
$281.7984
312
$2.370924
$739.728288
520
$2.30318
$1197.6536
1040
$1.964486
$2043.06544
2496
$1.828997
$4565.176512
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | 11; 21 |
| Mfr | Sullins Connector Solutions |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Cap, Card Extender, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | GWE32 |