Taoglas Limited
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.9365
$13.9365
100
$10.697
$1069.7
500
$7.4575
$3728.75
1000
$5.852
$5852
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.575GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth, GPS, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, Navigation, WiFi |
| Height (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Chip |
| Frequency (Center/Band) | 1.575GHz, 2.4GHz |
| Power - Max | 10 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | -10dB |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 1.5dBi |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz) |