GWN2R500
Sprague-Goodman
型号:
GWN2R500
描述:
CAP TRIMMER 0.4-2.5PF 500V TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Sapphire
Q @ Freq 3000 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.4 ~ 2.5pF