GXC90003
Sprague-Goodman
型号:
GXC90003
描述:
CAP TRIMMER 8-90PF 100V TH
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.488" (12.40mm)
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 8 ~ 90pF