GZP30100
Sprague-Goodman
型号:
GZP30100
描述:
CAP TRIMMER 18-300PF 150V TH
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polycarbonate (PC)
Q @ Freq 200 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.709" (18.00mm)
Voltage - Rated 150 V
Size / Dimension 0.670" L x 0.610" W (17.00mm x 15.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 18 ~ 300pF