H075X025H1T-B
Panduit Corp
型号:
H075X025H1T-B
品牌:
Panduit Corp
描述:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)