首页 / 减震器,阻尼器 / H0N0F42-410-862-110N
minImg
H0N0F42-410-862-110N
Bansbach easylift
型号:
H0N0F42-410-862-110N
描述:
STANDARD GAS SPRING
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Reset Time -
Length - Extended 33.937" (862.00mm)
Impact Capacity per Cycle -
Cushioning -
Operation -
Product Status Active
Impact Velocity -
Series -
Reset Force -
Type Gas Spring
Technology Pneumatic
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 24.73lbf (110.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 16.142" (410.00mm)