onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.893
$0.893
10
$0.5814
$5.814
100
$0.38076
$38.076
1000
$0.30059
$300.59
2000
$0.280554
$561.108
5000
$0.270532
$1352.66
10000
$0.266522
$2665.22
25000
$0.260509
$6512.725
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Input Type | AC, DC |
| Current Transfer Ratio (Max) | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Output Type | Transistor with Base |
| Voltage - Isolation | 4170Vrms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 30V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | - |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Current Transfer Ratio (Min) | 20% @ 10mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | - |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | H11AA |