H12D48125PG
Sensata-Crydom
型号:
H12D48125PG
描述:
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
用户指南
Load Current 125 A
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series H12WD
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC