首页 / 晶体 / H130B-12.000-16-2525-EXT-TR
minImg
H130B-12.000-16-2525-EXT-TR
Raltron Electronics
型号:
H130B-12.000-16-2525-EXT-TR
描述:
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
库存 : 2946
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Series H130B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Raltron Electronics
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz