H200X064H2T-2
Panduit Corp
型号:
H200X064H2T-2
品牌:
Panduit Corp
描述:
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE YLW
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Label Size 2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)