Isocom Components 2004 LTD
型号:
H22A3
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PC PIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.729
$1.729
10
$1.2958
$12.958
25
$1.03626
$25.9065
100
$0.949905
$94.9905
500
$0.798779
$399.3895
1000
$0.712424
$712.424
5000
$0.647662
$3238.31
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.118" (3mm) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 5.5 mA |
| Response Time | 8µs, 50µs |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole, Flange |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | Slotted, PC Pins |
| Mfr | Isocom Components 2004 LTD |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |