Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$51.7085
$51.7085
10
$50.27305
$502.7305
25
$48.83646
$1220.9115
50
$47.40025
$2370.0125
100
$45.96385
$4596.385
500
$44.527526
$22263.763
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Black |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type H |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Hinged |
| Height | 1.920" (48.77mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 2.170" (55.12mm) |
| Base Product Number | H2X2BL |