Assmann WSW Components
型号:
H3CCH-1018G
封装:
-
批次:
-
描述:
IDC CBL - HHKC10H/AE10G/HHKC10H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.28725
$12.8725
25
$1.20802
$30.2005
50
$1.15558
$57.779
100
$1.103045
$110.3045
250
$0.997994
$249.4985
500
$0.91922
$459.61
1000
$0.787902
$787.902
2500
$0.735376
$1838.44
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length | 1.50' (457.20mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | H3CCH-10 |
| Cable Termination | IDC |