首页 / 延时继电器 / H3Y-4 AC100-120 10M
minImg
H3Y-4 AC100-120 10M
Omron Automation and Safety
型号:
H3Y-4 AC100-120 10M
描述:
RELAY TIME DELAY 10MIN 3A 250V
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 0.5 Min ~ 10 Min
Circuit 4PDT (4 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series H3Y
Function Off-Delay, On-Delay
Voltage - Supply 100 ~ 120VAC
Mfr Omron Automation and Safety
Package Bulk
Timing Adjustment Method Hand Dial
Contact Rating @ Voltage 3A @ 250VAC