H8348RBYA
TE Connectivity Passive Product
型号:
H8348RBYA
封装:
Axial
描述:
RES 348 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
库存 : 450
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 348 Ohms
Series Holco, Holsworthy
Power (Watts) 0.25W, 1/4W