Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.3116
$3.116
25
$0.27436
$6.859
50
$0.25194
$12.597
100
$0.242155
$24.2155
250
$0.217436
$54.359
500
$0.207537
$103.7685
1000
$0.172948
$172.948
2500
$0.158128
$395.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Staking Side OD | - |
| Number of Turrets | Single |
| Terminal Type | Single End |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.082" ~ 0.084" (2.08mm ~ 2.13mm) |
| Termination | Swage |
| Mounting Type | Through Hole |
| Diameter - Turret Head | 0.040" (1.02mm) |
| Product Status | Active |
| Staking Side ID | 0.028" (0.71mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.176" (4.47mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.049" ~ 0.052" (1.24mm ~ 1.32mm) |
| Flange Diameter | 0.062" (1.57mm) |
| Insulation Color | - |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Length - Above Board | 0.094" (2.39mm) |
| Base Product Number | H9001 |