Harris Corporation
型号:
HA4404ACP
封装:
16-PDIP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
4 X 1 VIDEO XPOINT SWITCH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
177
$1.615
$285.855
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Video |
| -3db Bandwidth | 330MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 5.5V |
| Series | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 4 |
| On-State Resistance (Max) | - |
| Switch Circuit | 4PST |
| Mfr | Harris Corporation |
| Features | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Package | Bulk |