HA48110-10
Sensata-Crydom
型号:
HA48110-10
描述:
SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V
用户指南
Load Current 110 A
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series HA48
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 280VAC