HAE150-48S15W
P-DUKE Technology, Inc.
型号:
HAE150-48S15W
封装:
Half Brick
描述:
DC DC CONVERTER 15V 150W
用户指南
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Supplier Device Package Half Brick
Voltage - Input (Min) 16.5V
Package / Case Half Brick
Efficiency 91%
Mfr P-DUKE Technology, Inc.
Features Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense
Operating Temperature -40°C ~ 115°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency CB, CE, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Number of Outputs 1
Series HAE150W (182W)
Power (Watts) 150 W