HATF903AEAC120-ISN
Hasco Relays
型号:
HATF903AEAC120-ISN
品牌:
Hasco Relays
描述:
RELAY SPST 40A 120V
库存 : 120
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 15
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 277VAC
Contact Rating (Current) 40 A
Coil Current 40 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Must Release Voltage 12 VAC
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Contact Form SPST
Coil Insulation Class F
Series HAT903
Operate Time 15 ms
Coil Voltage 120VAC
Contact Material Silver Alloy
Mfr Hasco Relays
Release Time 10 ms
Must Operate Voltage 96 VAC