HAU150KBAUARKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
HAU150KBAUARKR
描述:
CAP CER 15PF 1KV N750 RADIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient N750
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series HAU
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 15 pF