Eaton - Electronics Division
型号:
HB0820-2R5305-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 3F -10% +30% 2.5V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.337
$2.337
10
$1.89145
$18.9145
50
$1.6511
$82.555
100
$1.44476
$144.476
500
$1.100746
$550.373
1000
$0.963148
$963.148
2500
$0.928748
$2321.87
5000
$0.894349
$4471.745
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 2.5 V |
| Size / Dimension | 0.335" Dia (8.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 160mOhm @ 100Hz |
| Series | HB |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 3 F |
| Package | Bulk |