Eaton - Electronics Division
型号:
HB1860-2R5117-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 110F -10% +30% 2.5V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.528
$13.528
10
$12.85255
$128.5255
50
$10.82316
$541.158
100
$10.14676
$1014.676
500
$8.996747
$4498.3735
1000
$8.455589
$8455.589
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 2.362" (60.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 2.5 V |
| Size / Dimension | 0.728" Dia (18.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20mOhm @ 100Hz |
| Series | HB |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 110 F |
| Package | Bulk |