HC1210CG680J631
Meritek
型号:
HC1210CG680J631
描述:
CAP CER 68PF 630V C0G/NP0 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr Meritek
Capacitance 68 pF