HC1210YV473M201
Meritek
型号:
HC1210YV473M201
描述:
CAP CER 0.047UF 200V Y5V 1210
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr Meritek
Capacitance 0.047 µF