HC1812CG390J302
Meritek
型号:
HC1812CG390J302
品牌:
Meritek
描述:
CAP CER 39PF 3KV C0G/NP0 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.180" L x 0.125" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series HC
Thickness (Max) -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Meritek
Capacitance 39 pF